Barbie má kamaráda

30. září 2008 v 22:35 | Minamino Shana |  Zajmavosti a novinky ze světa Barbie
Billy
Obdoba legendární panenky Barbie a jejího přítele Kena se nyní stala hitem na téměř celém
jihoamerickém kontinentu. Od zmíněných dvou hraček se Billy Dolls liší v maličkosti : Billy je Kenovi podobný, avšak na rozdíl od Kena je už na první pohled - gay. A tak na brazilské a argentinské děti útočí gay Billy oděný například do námořnického či kovbojského, do vojenské uniformy nebo jen do plavek.

Ůspěch hračky je tak veliký, že představitelé britské firmy, která se do výroby gay panáčků
pustila, začali dokonce vážně uvažovat o tom, že by měli Billymu pořídit stejně sexuálně orientovaného přítele. Homosexuál Billy jde skvěle na odbyt. Firma, která hračku vyrábí, tvrdí, že Billy zdobí už každou desátou jihoamerickou domácnost.

Obrovskou popularitu si nedokáží rozumně vysvětlit ani samotní výrobci. Důvodů, proč jsou Billy Dolls v této oblasti tak oblíbení, může být hned několik. Buď je tu koncentrace gayů o tolik vyšší, že mají tak velkou kupní sílu a dětem svým či svých známých kupují právě našeho panáčka, nebo jsou zdejší lidé tak benevolentní k jiné sexuální orientaci a navíc chtějí mít doma něco zvláštního a zajímavého,“ míní vedoucí brazilské továrny na hračky, kterou denně opouštějí stovky gay panáčků.

Aň už je za úspěchem hračky cokoliv, jasné je, že se zřejmě už v polovině roku stane vůbec nejprodávanějším dětským artiklem na brazilském i argentinském hračkářském trhu.
Tak co si o tom myslíte?? Jsem docela zvědavá na Váš názor!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama